^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Učenje zalaganjem u zajednici

Uspešno realizovana akcija "Donesi... doprinesi" u okviru projekta "Iskustveno učenje"

Ako ti se sviđa podeli sa prijateljima!!!
FaceBook  Twitter  

U okviru projekta "Iskustveno učenje" koje naša škola realizuje u saradnji sa Kolping društvom Srbije iz Novog Sada u petak 30. oktobra realizovana je akcija pod nazivom "Donesi... doprinesi". Cilj ove akcije je bio podizanje nivo svesti naših sugrađana o pravilnom odlaganju  i recikliranju istrošenih baterija. Na žalost organizovano odlaganje i prikupljanje istrošenih baterija u Srbiji ne postoji a teški metali koji se nalaze u njima su izuzetno štetni po okolinu.

U okviru ove akcije učenici naše škole izradili su flajere u vezi reciklaže i odlaganja istrošenih baterija i izvršili su anketiranje sugrađana da bi utvrdili njihove stavove u vezi odlaganja baterija.

Akcija je realizovana u okviru tržnog centra Capitol.

 

Pogledajte prilog RTV Bor o akciji na sledećem linku