^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

RAD PUTEM INTERNETA, MOGUĆNOSTI I SAVETI

Ako ti se sviđa podeli sa prijateljima!!!
FaceBook  Twitter  

Zajedno sa početkom školske godina naši prijatelji iz Prostora za POMAK počeli su sa sprovođenjem svojih aktivnosti koje za cilj imaju da probude i promovišu preduzetnička interesovanja kod učenika i omladine i da povežu njihove digitalne veštine i rad za računarom sa nekim više komercijalnim aktivnostima.

Prva u nizu organizovanih tribina obradila je temu :
"Rad putem interneta, mogućnosti i saveti" koja je održana u četvrtak 06. septembra gde je Željko Crnjaković, osnivač i vlasnik agencije za digitalni sadržaj Solutium, kao i koordinator InfostudHub-a i Startit Centra Subotica podelio sa okupljenima svoje savete i moguća rešenja.

Ovoj interesantnoj tribini prisustvovali su i učenici naše škole najvišenjih iz druge i treće godine, odeljenja informacionih tehnologija, E24 i E34 , predvođeni svojim razrednim starešinama.
Tema koju je obradio gost Pomaka dosta je zaintrigirala publiku pa su i naši učenici imali puno dodatnih pitanja za Željka Crnjakovića.