Vesti

RASPORED AKTIVNOSTI - AVGUST 2021.

RASPORED AKTIVNOSTI - AVGUST 2021.

Od 18.08.2021. god. (sreda) od 11č. – drugi deo pripremne nastave za polaganje popravnih ispita (prema dogovorenom rasporedu sa predmetnim nastavnicima)
Od 18.08.2021. god. (sreda) od 11č. – polaganje razrednih i popravnih ispita (raspored polaganja razrednih i popravnih ispita)
Od 21.08.2021. god. (petak) od 09č. – maturski i završni ispiti (raspored polaganja maturskih i završnih ispita)
31.08.2021. god.(utorak) u 10č. – upis učenika u drugi, treći i četvrti razred (kod razrednog starešine)
01.09.2021. god.(sreda) u 08č. – početak školske 2021/2022. godine

Vanredni učenici
Prijavljivanje za polaganje ispita u avgustovskom ispitnom roku školske 2020/21. godine je od 02. do 05. avgusta 2021. godine u sekretajatu škole.

SPISAK RASPOREĐENIH UČENIKA U I UPISNOM KRUGU

Dragi budući srednjoškolci, učenici Tehničke škole, spisak raspoređenih učenika po obrazovnim profilima možete videti na portalu mojasrednjaskola.gov.rs sledećim linkovima:

Dobro nam došli u Tehničku školu.

UPIS UČENIKA U I REZRED SREDNJE ŠKOLE - OBAVEŠTENJE I PREPORUKE ZA RODITELJE

Poštovani roditelji i dragi učenici, budući đaci Tehničke škole,

Upis učenika u I razred srednje škole obaviće se u ponedeljak i utorak 12. i 13. jula. Raspored učenika biće dostupan u osnovnim školama i na portalu mojasrednjaskola.gov.rs u skladu sa Kalendarom upisnih aktivnosti.

Da bi što bezbednije po zdravlje i zaposlenih i vas obavili upis učenika dajemo sledeće preporuke:

1. Ukoliko ste u mogućnosti iskoristite uslugu elektronskog upisa i upis izvršite preko portala mojasrednjaskola.gov.rs

2. Ukoliko upis obavljate u školi molimo Vas da obratite pažnju na sledeće:

Upis se obavlja u prizemlju škole bez ulaska u školsku zgradu, prozori tri učionica u prizemlju (levo od ulaznih vrata) biće prijemni šalteri za dokumentaciju i biće vidino obeleženi.
Da bi smanjili gužvu u školskom dvorištu preporučujemo sledeće vreme dolaska u školu (po obrazovnim profilima)
od 8 do 11 časova
- elektrotehničar računara,
- elektrotehničar za elektroniku na vozilima,
- tehničar drumskog saobraćaja
od 11 do 13 časova
- elektrotehničar informacionih tehnologija
- tehničar mehatronike
- vozač motornih vozila

Upisne komisije dežuraju od 8 do 15 časova u ponedeljak i u utorak (12. i 13. jula) i roditelji će moći i mimo preporučenih termina da izvrše upis.

Potrebna dokumentacija za upis:
- prijava za upis

Upisnoj komisiji staviti na uvid:
- svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju (plavi obrazac)
- uverenje o obavljenom završnom ispitu (plavi obrazac)
- lekarsko uverenje

- izvod iz Matične knjige rođenih, škola pribavlja po službenoj dužnosti kroz sistem eUpisa.

Sve dodatne informacije se mogu dobiti na telefon 019/422-876 i 019/31 000 50 i elektronskom poštom na adresi Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Sve informacije u vezi škole i upisa se mogu videti na školskom sajtu na adresi tsz.edu.rs

Ukoliko ulazite u zgradu škole morate svo vreme nositi zaštitnu masku koja pokriva nos i usta i obratii pažnju na držanje distance.

Hvala na razumevanju i dobro došli u Tehničku školu.

Primer popunjene prijave za upis po obrazovnim profilima:

elektrotehničar računar, elektrotehničar za elektroniku na vozilima, tehničar mehatronike, elektrotehničar informacionih tehnologija, tehničar drumskog saobraćaja i vozač motornih vozila.