Vesti

POČETAK DRUGOG POLUGOĐA

Dragi učenici, poštovani roditelji,
Drugo polugođe počinje u ponedeljak 18. januara 2021. godine. Na osnovu dopisa Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja celokupan obrazovno-vaspitni rad odvijaće se po kombinovanom modelu (kao što smo i počeli školsku godinu, Za teorijsku nastavu odeljenje se deli na 2 grupe /A i B/ koje se nedeljno smenjuju na neposrednoj nastavi u školi, za realizaciju časova vežbi i praktične nastave odeljenje se deli na dve ili tri grupe u zavisnosti od NPP i ovi časovi se realizuju u školi).

U prvoj nedelji /18. – 22. januar/ teorijsku nastavu u školi ima grupa A.

Apelujem na sve da je prilikom boravka u školi neophodno poštovanje svih propisanih mera zaštite i da svojim odgovornim ponašanjem čuvamo i sebe idruge.

Takođe bih iskristio priliku da vam u svoje lično ime i u ime kolektiva Tehničke škole poželim dobro zdravlje, srećnu i uspešnu Novu 2021. godinu.

Direktor škole
Goran Stanković

Srećni novogodišnji i božićni praznici

Raspored održavanja roditeljskih sastanaka na kraju I polugođa

Poštovani roditelji,
Zbog već poznate epidemiološke situacije roditeljski sastanci biće održani na daljinu (onlajn) pomoću platforme Google Meet. Pristup roditeljima je preko učeničkih naloga kojima pristupaju u Google učionici. Odeljenjske starešine će učenicima dati uputstva  za uključenje roditelja na roditeljski sastanak.