Vesti

UPIS UČENIKA ZA ŠKOLSKU 2017/18. g

Upis učenika u drugi, treći i četvrti razred za školsku 217/18. g. obaviće se u sredu, 30. avgusta sa početkom u 10č.
Potrebna dokumenta za upis:
- prijava za upis,
- svedočanstva o završenim prethodnim razredima.

RASPORED ODELJENJA ZA PRVI ČAS 01.09.2017

Nova školska godina počinje u petak 01.09.2017. g. u 8 časova.
Učenicima i nastavnicima želimo puno uspeha u novoj školskoj godini!

NAŠ UČENIK PAVLE MARINKOVIĆ MEĐU 20 NAJBOLJIH ĐAKA GENERACIJE IZ SRBIJE I REPUBLIKE SRPSKE

Naš učenik Pavle Marinković, kao đak generacije 2016/2017, uspeo je da se nađe među 20 najboljih u konkurenciji više od 500 đaka generacije iz cele Srbije i Republike Srpske!

Ovaj uspeh Pavlu je omogućio da osvoji stipendiju za školovanje na ITAcademy i tako nastavi da se obrazuje u skladu sa svojim ambicijama i potencijalom.

Uprava i svi zaposleni u Tehničkoj školi u Zaječaru, ponosni su na Pavla Marinkovića i ovom prilikom mu  čestitamo na velikom uspehu i želimo mnogo sreće u budućem školovanju. Uvereni smo da će Pavle iskoristiti sve svoje potencijale i nadamo se da će biti primer ostalim đacima naše škole.

Svečana dodela stipendija je 2. septembra na Belom dvoru.

Vaš drug i naš đak jedan je od 20 izabranih đaka generacije kojima će stipendija za jednogodišnje školovanje na ITAcademy biti uručena 2. septembra na svečanom prijemu u 12 sati na Belom dvoru.

Podsetimo, kraljevska porodica Karađorđević, prestolonaslednik Aleksandar i princeza Katarina, 30. juna ugostila je na Belom dvoru više od 500 najboljih maturanata iz Srbije i Republike Srpske na prijemu koji se održava već šesnaestu godinu zaredom.

Tom prilikom je kompanija LINK group, kao partner Fondacije Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, objavila lepu vest o dodeli 20 stipendija za jednogodišnje školovanje na ITAcademy.

Svi zainteresovani đaci generacije su do 15. jula slali prijave, u kojima je trebalo da se predstave u najboljem svetlu i navedu na koji način će školovanje na ITAcademy iskoristiti za svoje usavršavanje i dalje napredovanje, a nakon procesa selekcije izabrano je 20 najboljih kandidata.

Pavle dobio priliku da postane vrhunski stručnjak u oblasti IT-ja.

Pavle Marinković našao se među odabranima i kroz jednogodišnje školovanje na ITAcademy dobiće priliku da stekne znanja i veštine za neka od najtraženijih i najplaćenijih zanimanja današnjice. Nastavu će pratiti online, preko najsavremenije platforme za učenje – Distance Learning platforme.

Po završetku jednogodišnjeg školovanja imaće priliku da polaže za neke od najprestižnijih međunarodno priznatih sertifikata i stekne Microsoft, Oracle, Cambridge i mnoga druga zvanja.

Pogledajte prilog:

Stipendije za đake generacije | Saradnja LINK group i Belog dvora