Vesti

DAN OTVORENIH VRATA

Dragi naši budući srednjoškolci, očekujemo vas u subotu 12. maja na Danu otvorenih vrata. Tog dana moćićete da upoznate školu, da saznate sve o obrazovnim profilima, da upoznate naše nastavnike, učenike i vidite čime se mi to bavimo u školi.

Vidimo se u subotu 12. maja!!!

Rotari klub Zaječar nagradio najbolje zaječarske maturante

U četvrtak 03. maja Rotari klub Zaječar, povodom proslave klupske slave Sv. Nikolaj Velimirović najboljim maturantima srednjih škola u Zaječaru dodelio je tablet računare.

Odlukom Nastavničkog veća, na osnovu pokazanih rezultata u toku školovanja, za nagradu je predložen učenik Dejan Milenković, učenik obrazovnog profila tehničar drumskog saobraćaja.

Ovim putem članovima Rotari kluba Zaječar čestitamo slavu i zahvaljujemo se na ovako lepom gestu, a Dejanu čestitamo na zasluženoj nagradi.

Konkurs za direktora škola

Konkurs za izbor direktora škole na mandatni period od 4 godine objavljen je 18.04.2018. g. u listu Poslovi.
Tekst konkursa možete pogledati na sajtu NSZ (Nacionalne službe za zapošljevanje) ili ga možete preuzeti u pdf formatu sa linka ispod.

Tekst konkursa za izbor direktora