^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Raspored prijema roditelja

RASPORED PRIJEMA RODITELJA ŠKOLSKE 2017/2018. g.

 

 

I razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-11

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Vladislav Jelenković

sreda 5. 11:40-12:25

E-11

Elektrotehničar računara

Grdana Videnović

sreda 5. 11:40-12:25

E-12

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Danijela Mladenović

petak 3. 09:55-10:40

E-13

Tehničar mehatronike

Dragana Petrović

ponedeljak 3. 09:55-10:40

E-14

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Saša Nikolić

utorak 4. 10:50-11:35

S-11

Tehničar drumskog saobraćaja

Danijela Đorđević

petak 4. 10:50-11:35

S-12

Vozač motornih vozila

Saša Janković

utorak 5. 11:40-12:25

II razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-21

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Divna Vučković

četvrtak 3. 09:55-10:40

E-21

Elektrotehničar računara

Marija Marković sreda 5. 11:40-12:25

E-22

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Milan Vučić

utorak 7. 13:20-14:05

E-23

Tehničar mehatronike

Branislav Marić

četvrtak 3. 09:55-10:40

E-24

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Dragan Manojlović

utorak 3. 09:55-10:40

S-21

Tehničar drumskog saobraćaja

Pantelija Babić

četvrtak 4. 10:50-11:35

S-22

Vozač motornih vozila

Dušica Petrović

ponedeljak 3. 09:55-10:40

III razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-31

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Dejan Dačić

ponedeljak 4. 10:50-11:35

E-31

Elektrotehničar računara

Slavica Nikolić

ponedeljak
četvrtak
3.
4.
09:55-10:40
10:50-11:35

E-32

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Biljana Mihajović utorak 5. 11:40-12:25

E-33

Tehničar mehatronike

Đokica Živkov

ponedeljak 3. 09:55-10:40

E-34

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Dragan Pejović

četvrtak 3. 09:55-10:40

S-31

Tehničar drumskog saobraćaja

Darko Dujnović

utorak 2. 08:50-09:35

S-32

Vozač motornih vozila

Damir Dobrilović

ponedeljak 4. 10:50-11:35

IV razred

Oznaka

Obrazovni profil

Razredni starešina

Dan Čas Vreme

M-41

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Dejan Živanović četvrtak 5. 11:40-12:25

E-41

Elektrotehničar računara

Dejan Nikolić četvrtak   18:00

E-42

Elektrotehničar za elektroniku na vozilima

Mirjana Aranđelović utorak 4. 10:50-11:35

E-43

Tehničar mehatronike

Jasmina Lilić ponedeljak 3. 09:55-10:40

E-44

Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled

Radica Miočević ponedeljak 5. 11:40-12:25

S-41

Tehničar drumskog saobraćaja

Snežana Conić petak 8. 14:10-14:35