^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Raspored polaganja

Maturski i završni ispiti školske 2018/2019.g. (junski ispitni rok)

Potrebna dokumenta za prijavljivanje maturskih i završnih ispita

1. Prijava za polaganje maturskog - završnog ispita (kod razrednog starešine)
2. Zapisnik o polaganju maturskog - završnog ispita (kod razrednog starešine)
3. Svedočanstva iz 1., 2., 3. i 4. razreda (za maturski ispit) - 1., 2. i 3. razreda (za završni ispit)
4. Izvod iz matične knjige rođenih

 

Raspored polaganja maturskih i završnih ispita

Završni ispiti

03.06.2019. (ponedeljak) u 14.10 sati - Uručivanje svedočanstava

03.06.2019. (ponedeljak) do 15.00 č. - Prijavljivanje učenika za polaganje završnog ispita (u sekretarjatu škole)

17.06.2019. (ponedeljak) u 13.00 sati - Svečano uručivanje diploma učenicima (Svečana sala Muzičke škole).

03.06.2019. (ponedeljak) u 14.10 sati - Izvlačenje teme (zadatka) za završni ispit, ako do tada nisu dobili zadatak za završni ispit

04. i 05.06.2019. - Izrada praktičnog zadatka za završni ispit 

06.06.2019. (četvrtak) do 11.00 sati - Predaja pisanog dela zadatka za završni ispit razrednom starešini ili ispitivaču

07.06.2019. (petak) u 13.30 časova i 10.06.2016. (ponedeljak) u 14.05 časova  - Usmena odbrana zadatka završnog ispita

17.06.2016. (ponedeljak) u 13.00 sati - Svečano uručivanje diploma učenicima trećeg stepena (Svečana sala Muzičke škole).

 

Maturski ispit

03.06.2019. (ponedeljak) u 14.10 sati - Uručivanje svedočanstava

03.06.2019. (ponedeljak) do 15.00 č. - Prijavljivanje učenika za polaganje maturskog ispita (u sekretarjatu škole)

17.06.2019. (ponedeljak) u 13.00 sati - Svečano uručivanje diploma učenicima (Svečana sala Muzičke škole).

 

Zajednički deo maturskog ispita

05.06.2019. (sreda) u 13.20 č. - srpski jezik i književnost - izrada pismog maturskog zadatka

 
Posebni deo maturskog ispita
(izborni predmet, test za proveru stručno-teorijskih znanja i maturski praktičan rad)

 

 

M-41 - mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Izborni predmet
06.06.2019. (četvrtak) u 14.10č. - mašinski elementi
06.06.2019. (četvrtak) u 14.10č.   - matematika
 
Maturski praktičan rad
modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija
10.06.2019. (ponedeljak) u 13.15č. - I grupa
11.06.2019. (utorak) u 12.30č. - II grupa
 
E-41 - elektrotehničar računara
Izborni predmet
06.06.2019. (četvrtak) u 09.45č. - programiranje
06.06.2019. (četvrtak) u 09.45č. - računarske mreže i komunikacije
06.06.2019. (četvrtak) u 13.20č. - računari - I grupa
07.06.2019. (petak) u 09.45č. - računari - II grupa
   
Maturski praktičan rad
10.06.2019. (ponedeljak) u 08.00č. - programiranje
10.06.2019. (ponedeljak) u 08.00č. - računarske mreže i komunikacije
10.06.2019. (ponedeljak) u 08.00č. - računari - I grupa
11.06.2019. (utorak) u 08.50č. - računari - II grupa
 
E-42 - elektrotehničar za elektroniku na vozilima
Test za proveru stručno-teorijskih znanja
11.06.2019. (utorak) u 10.00č. učionica br. 19
 
Maturski praktičan rad
06. do 10.06.2019. - po posebnom rasporedu
 
E-43 -tehničar mehatronike
Test za proveru stručno-teorijskih znanja
13.06.2019. (četvrtak) u 10.00č. - učionica br. 19
   
Maturski praktičan rad
10. do 12.06.2019. - po posebnom rasporedu
 
E-44 -elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Test za proveru stručno-teorijskih znanja
12.06.2019. (sreda) u 10.00č. - učionica br. 19
   
Maturski praktičan rad
07. i 10.09.2019. - po posebnom rasporedu
 
S-41 - tehničar drumskog saobraćaja
Izborni predmet
06.06.2019. (četvrtak) u 08.00č. - garaže, servisi i parkirališta
06.06.2019. (četvrtak) u 08.00č. - špedicija
07.06.2019. (petak) u 13.20č. - matematika
   
Maturski praktičan rad
11.06.2019. (utorak) u 14.05č. - garaže i servisi
11.06.2019. (utorak) u 14.05č. - bezbednost saobraćaja
12.06.2019. (sreda) u 13.15č. - motori i motorna vozila