^Na vrh strane
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Raspored polaganja popravnih i razrednih ispita

PRIJAVA ZA POLAGANJE
RAZREDNIH ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU
I RAZREDNIH I POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

Prijava razrednih ispita: petak 28. jun od 17.30 do 18.15 časova u sekretarjatu škole.
Potrebna dokumenta: đačka knjižica, obrazac prijave za polaganje ispita i zapisnik za polaganje ispita

RASPORED POLAGANJA
RAZREDNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

prvi razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

     
M21 19.08.2019. (ponedeljak) u 09.00 č. istorija

drugi razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

E21 15.08.2019. (četvrtak) u 12.00 č. fizičko vaspitanje
16.08.2019. (petak) u 09.00 č. električna merenja
19.08.2019. (ponedeljak) u 09.00 č. istorija
20.08.2019. (utorak) u 09.00 č. fizika
21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika

treći razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

E34 20.08.2019. (utorak) u 08.00 č. veb dizajn
21.08.2019. (sreda) u 08.00 č. programiranje
26.08.2019. (ponedeljak) u 08.00 č. računarske mreže i komunikacije
27.08.2019. (utorak) u 08.00 č. informacioni sistemi i baze podataka
28.08.2019. (sreda) u 08.00 č. praktična nastava

RASPORED POLAGANJA
POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

prvi razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

E12 20.08.2019. (utorak) u 09.00 č. fizika
23.08.2019. (petak) u 09.00 č. osnove elektrotehnike
E13 23.08.2019. (petak) u 09.00 č. osnove elektrotehnike
S11 22.08.2019. (četvrtak) u 09.00 č. saobraćajni sistemi
S12 20.08.2019. (utorak) u 09.00 č. fizika
21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
22.08.2019. (četvrtak) u 09.00 č. saobraćajni sistemi
     

drugi razred 

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

M21 19.08.2019. (ponedeljak) u 09.00 č. istorija
21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
E21 21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
23.08.2019. (petak) u 09.00 č. osnove elektrotehnike
26.08.2019. (ponedeljak) u 09.00 č. električna merenja
E22 20.08.2019. (utorak) u 09.00 č. fizika
E23 21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
23.08.2019. (petak) u 09.00 č. osnove elektrotehnike
S21 20.08.2019. (utorak) u 09.00 č. tehnologija materijala
21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
S22 21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika
22.08.2019. (četvrtak) u 09.00 č. regulisanje saobraćaja
26.08.2019. (ponedeljak) u 09.00 č. električni i elektronski uređaji na vozilu

treći razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

E32 23.08.2019. (petak) u 09.00 č. sistemi paljenja OTO motora
S32 22.08.2019. (četvrtak) u 09.00 č. bezbednost sbraćaja
22.08.2019. (četvrtak) u 09.00 č. transportno pravo i špedicija

četvrti razred

Odeljenje

Datum i vreme

Predmet

E43 21.08.2019. (sreda) u 09.00 č. matematika