Regionalna smotra talenata - odličan rezultat naših učenika

U subotu 20. aprila 2024. godine u Regionalnom centru za talente u Boru održana je regionalna smotra talenata. U disciplini računarstvo i informatika našu školu su predstavljali Uroš Smadulović, Luka Bogosavljević i Dušan Đorđević učenici drugog razreda obrazovnog profila elektrotehničar informacionih tehnologija.

Nakon urađenog testa i usmene odbrane rada Uroš Smadulović je zauzeo prvo mesto, dok je Luka Bogosavljević zauzeo treće mesto. I Uroš i Luka su osvojili plasman na republički nivo takmičenja. Dušan je na žalost slabije uradio test tako da broj bodova koji je ostvario u ukupnom plasmanu nije bio dovljan za prolaz na republički nivo takmičenja.

Nastavnik-mentor učenicima je bio Dejan Nikolić, nastavnik elektrogrupe predmeta.

Učenicima čestitamo na postignutim rezultatima i predstavljanju škole.